• Choinka Walentynkowa

• Wentynkowa choinka

,,Gdy kochamy, nie musimy  rozumieć tego, co dzieje
           się wokół, bo wszystko dzieje się w nas".

W tym roku 14 lutego wypadł w sobotę i zbiegł się z sobotnią zabawą choinkową, zatem obchodziliśmy w naszej szkole bardzo romantyczną choinkę walentynkową. Rano świętowały dzieci młodsze, a po południu klasy starsze. Uczniowie naszej szkoły wraz z samorządem uczniowskim przygotowali wcześniej wiele atrakcji - jak zawsze pocztę walentynkową i wiele konkursów: na najpiękniejszy wiersz miłosny, na  oryginalne oświadczyny  z dawnych epok i na najoryginalniejszego chłopaka i dziewczynę Walentynkową. Rozstrzygnięcie wszystkich konkursów odbyło się w czasie choinki szkolnej.

Przed zabawą uczniowie kółka teatralnego wystawili przedstawienie pt. "Romeo i Julia"

Uczestnicy konkursów walentynkowych

Samorząd uczniowski pod opieką P. Kornelii Liszki już kilka dni wcześniej roznosił i zbierał  kartki walentynkowe, aby  w dniu samego święta Walentynkowego ogłosić  kto zdobył najwięcej kartek,  a tym samym okazał się królem i królową walentynek

Tak oto wyglądał werdykt:

W klasach młodszych:

Królowa Walentynek - Agnieszka Setlak z kl. I
          Król Walentynek - Marcel Franczak z kl.

W klasach starszych:

Królowa Walentynek - Justyna Jeż z kl. V