• Finał akcji SKO

• 6 czerwca 2024 r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, odbył się finał akcji SKO 2023/2024. Uczestnikami tego wydarzenia było pięcioro uczniów naszej szkoły, którzy najbardziej aktywnie i systematycznie oszczędzali w tym roku szkolnym. Wśród nich znaleźli się: Anna Śmierciak, Miłosz Bugajski, Dorota Szewczyk, Alicja Dutka oraz Magdalena Białoń. Każdy z wymienionych uczestników przy użyciu koła fortuny wylosował upominek niespodziankę. Tym sposobem z entuzjazmem i radością zakończyliśmy kolejny sezon oszczędzania. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

• Piknik rodzinny

• 1 czerwca na boisku sportowym w Starej Wsi, odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi oraz Radę Rodziców.

• WAŻNE!

• Dzisiaj, tj. 06.06.2024 r. znaleziono pewną kwotę pieniędzy na boisku szkolnym.  Do odbioru w sekretariacie szkolnym.

• Kolumna AKolumna BKolumna CKolumna D
      Wiersz 1.AWiersz 1.BWiersz 1.CWiersz 1.D
      Wiersz 2.AWiersz 2.BWiersz 2.CWiersz 2.D
      Wiersz 3.AWiersz 3.BWiersz 3.CWiersz 3.D

• Stara Wieś 549
        34- 600 Limanowa
        Poland
      • Osoby wnoszące wnioski i skargi przyjmowane są, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w następujących terminach: Wtorek w godzinach od 11:20-12:20 - dyrektor szkoły;
        Środa w godzinach od 10.00 do 11.00 - wicedyrektor.
        Skargi i wnioski przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej lub ustnie z wpisem do protokołu. Nie rozpatruje się skarg i wniosków nie zawierających imienia, nazwiska oraz adresu wnoszącego a także skarg i wniosków wnoszonych telefonicznie.
      • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30