• Kalendarz 2017-Calendar 2017

• Partnerzy projektu Erasmus + Healthy Herbs Outlook są odpowiedzialni za powstawanie produktów, które są owocem współpracy. Oczywiście każdy produkt powstaje przy kooperacji partnerskich szkół. Dzięki wykorzystywaniu dostępnych środków przekazu oraz różnorodnych narzędzi ICT powstają naprawdę piękne produkty, które można wykorzystywać przez lata. W naszym projekcie jest podobnie. Każda ze szkół ma inne zadanie.

1.Litwa - słownik

2.Grecja - legendy

3.Cypr - broszura z przepisami

4.Turcja - eTwinning

5. Polska - kalendarz

6. Polska - ebook

7. Rumunia - zielnik czyli Herbarium

Produkt polski- Polish product - KALENDARZ 2017- Calendar 2017

Jednym z produktów projektu Erasmus+ Helthly Herbs Outlook, jest kalendarz, za który odpowiada w całości nasza szkoła. Nie tylko za informacje w nim zawarte ale również za jego szatę graficzną i druk. Informacje wspólnie opracowywali uczniowie ze wszystkich partnerskich szkół; tak więc z Cypru, Grecji, Litwy, Rumunii, Turcji i Polski. W profesjonalny sposób cały kalendarz opracowała pani Kinga Tomaszek, która jest w naszej szkole nauczycielem informatyki oraz jednym z członków zespołu, który pracuje z młodzieżą przy realizacji projektu. Mam nadzieję, że każdemu spodoba się nasz PRODUKT PROJEKTU, który jest dowodem owocnej współpracy i zaangażowania partnerów w realizowanym przez szkołę projekcie Erasmus+.