• Ślubowanie klasy I

ślubowanie pierwszoklasistów

galeria ze ślubowania

Dnia 27 września 2011 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie najmłodszych naszych uczniów z klasy  pierwszej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: ks. Prałat Marian Tyrka, dyrektor GZOS w Limanowej pani Edyta Król, dyrektor szkoły podstawowej  mgr Halina Mąka, dyrektor gimnazjum mgr Ewa Matras oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie klas 0 – III. Na wstępie starsi koledzy odczytali list do najmłodszych kolegów, witając ich w progach szkoły  i oferując im pomocną dłoń. Następnie odświętnie ubrani pierwszoklasiści w nowe mundurki zaprezentowali przed publicznością zdobyte wiadomości i umiejętności,  recytując wiersze oraz śpiewając piosenki. Oprawę muzyczną przygotował pan Aleksander Borucki. Później odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia przez panią dyrektor. Uczniowie otrzymali legitymacje oraz dyplomy. Po uroczystej akademii rodzice zaprosili dzieci na słodki poczęstunek, oraz wręczyli im upominki.

Lidia Kazior