• KRONIKA SKO

SKO 2023/2024

Aby dokonać wypłaty z konta SKO należy zgłosić to opiekunowi dostarczając mu wypełnioną zgodę wg poniższego wzoru. (Termin wypłaty jest uzależniony od kwoty)

wyplata_jednorazowa_wzor_2.pdf

Terminy wpłat:

Piątki na przerwach:

Miejsce: Hol na I Piętrze / sekretariat

Aktualności:

Kolejni nagrodzeni w konkursie SKO

Na początku kwietnia kolejni uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody SKO za efektywne i systematyczne oszczędzanie. Warto podkreślić, iż Anna Śmierciak z kl. IIb, skompletowała już szóstą książeczkę ze świnkami. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego oszczędzania.

Z nagrodami SKO na ferie

W piątek 9 lutego 2024 r., czyli ostatni dzień nauki przed rozpoczęciem ferii zimowych, kolejnych ośmiu uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody za skompletowanie książeczek ze świnkami w konkursie SKO. Nasza mistrzyni oszczędzania - Anna Śmierciak, uczennica klasy II b, podczas tego apelu otrzymała już piątą nagrodę za tegoroczne oszczędzanie. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do równie efektywnego oszczędzania. Na oszczędzających czekają kolejne nagrody.

Kolejne nagrody SKO

W piątek 12 stycznia 2024 r. kolejnych sześciu uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej za efektywne oszczędzanie w SKO. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do równie aktywnego oszczędzania. Na oszczędzających czekają kolejne nagrody.

Pierwsze nagrody SKO w roku szkolnym 2023/2024:

01 grudnia 2023r. pierwsza grupa uczniów naszej szkoły oszczędzających w SKO otrzymała nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Warto podkreślić, iż Anna Śmierciak - uczennica klasy IIb zdobyła nagrody za aż trzy skompletowane książeczki ze świnkami. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do równie aktywnego i efektywnego oszczędzania. Na oszczędzających czekają kolejne nagrody, które mamy nadzieję wkrótce będziemy mogli wręczyć.

Z dumą informujemy, że w piątek 27 października znaczna część uczniów klas pierwszych naszej szkoły stała się członkami SKO. Uczniowie Ci postanowili zacząć naukę oszczędzania pieniędzy przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej. Wszystkie dzieci z entuzjazmem odebrały swoje książeczki SKO i nagrody ufundowane przez bank dla nowych uczestników akcji.

Rok szkolny 2022/2023:

Kolejne nagrody SKO ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej zostały rozdane, uczniom którzy poprzez systematyczne oszczędzanie zebrali całą książeczkę pieczątek ze świnkami.

27 stycznia 2023 r. w naszej szkole zostały rozdane kolejne nagrody za oszczędzanie w SKO.

Uczniowie z entuzjazmem odebrali upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej i zapewnili, że dalej będą systematycznie oszczędzać, by zdobywać kolejne nagrody, a przede wszystkim spełniać swoje marzenia. Wszyscy uczniowie otrzymali gratulacje od opiekuna SKO oraz wychowawców klas.

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych 2019/2020 kolejna grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi otrzymała nagrody za efektywne oszczędzanie w SKO.

Opiekun SKO p. Dorota Kędroń na forum poszczególnych klas wręczyła uczniom nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Końcem grudnia 2019r. pierwsza grupa uczniów naszej szkoły oszczędzających w SKO otrzymała nagrody za skompletowanie książeczek ze świnkami. Opiekun SKO p. Dorota Kędroń wręczyła uczniom zdobyte nagrody na forum ich klas, co zostało przyjęte z dużym entuzjazmem.

Wszsycy uczniowie bardzo aktywnie oszczędzają miejmy zatem nadzieję, że już wkrótce kolejne osoby otrzymają wymarzone nagrody.

11 października 2019r. w naszej szkole odbył się apel na rozpoczęcie sezonu oszczędzania 2019/2020. Podczas tego spotkania do grona uczniów oszczędzających w SKO zostali przyjęci nowi członkowie - uczniowie klasy I szkoły podstawowej. Wszyscy z entuzjazmem postanowili zacząć oszczędzać pieniądze, by w przyszłości móc spełnić swoje marzenia.

Każdy nowo przyjęty członek SKO otrzymał w pakiecie zestaw materiałów potrzebnych do oszczędzania jak również upominek - odblask dla bezpieczeństwa na drodze i notatnik, ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Konkursy na rok 2019/2020:

1. „Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”:

• konkurs polegający na wykonaniu w formie komiksu krótkiej historii dotyczącej oszczędzania w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej - Nagrodą przewidzianą za najlepszy komiks są smartwatche Xiaomi, które trafią do autorów 10 najlepiej wykonanych prac. Prace składamy u opiekuna SKO do 24.04.2020r. - ze szkoły zostaną wybrane 3 najlepsze prace, które zostaną złożone w Banku Spółdzielczym w Limanowej, który wybierze ostatecznych zwycięzców

• kolekcjonowanie książeczek SKO z pieczątkami -

Za każde 5 zł oszczędności zgromadzonych w okresie od 01.09.2019r. do 15.05.2020r. – uczeń otrzymuje pieczątkę z wizerunkiem świnki skarbonki. Za uzupełnioną w ten sposób książeczkę uczeń otrzyma nagrodę gwarantowaną:

1. za pierwszą książeczkę – oszczędności w wysokości 220 zł – kubek z grafiką SKO,
            2. za drugą książeczkę – oszczędności w wysokości 440 zł – zestaw paletek,
            3. za trzecią książeczkę – oszczędności w wysokości 660 zł – torebkę sportowa typu „nerka”,
            4. za dziesiątą książeczkę – oszczędności o wartości 2 200 zł – power bank.

1. Zbieraj co dzień trochę kasy - wygraj stówę dla swej klasy", w którym nagrodą jest dofinansowanie wycieczki dla klasy bądź klas, które zaoszczędzą najwięcej pieniędzy.

1. III edycja Quizu SKO - termin będzie podany w późniejszym czasie