• Działalność Samorządu 2017/2018

• Święta Wielkanocne

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc

Z okazji Świąt Wielkanocnych
           składamy wszystkim życzenia ciepłe jak tchnienie wiosny,
          niech ten czas będzie dla Was radosny.
          Niech wszystkie troski będą daleko,
          a dobro płynie szeroką rzeką.

WESOŁEGO ALLELUJA!!!

Pierwszy Dzień Wiosny

Ponadto uczniowie wszystkich klas wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pt.: "Witaj Wiosno". Powstałe różbarwne prace udekorowały szkolny hol, przypominając, że wiosna już nadeszła. A kolory wiosny zaakcentowane w ubiorze uczniów sprawiły, że wszędzie było kolorowo i wesoło.

Dzięki panującej w szkole wiosennej atmosferze, wstąpiła w nas nadzieja, że mimo zimowej aury na zewnątrz, zima wkrótce odejdzie, ustępując miejsca długowyczekiwanej wiośnie.

8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Święto Kobiet. Dla naszych wspaniały Pań
          i koleżanek, męska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała niespodzianki. Wręczyła słodkości i złożyła najserdeczniejsze życzenia. Bardzo się staraliśmy - aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich kobiet w naszej szkole
          .

Walentynki

Walentynki to wyjątkowy dzień do okazywania sobie uczuć. W związku z tym, dnia 9 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Walentynki. Wszyscy uczniowie mieli możliwość wysłania tulipana do swojej sympatii, dzięki działającej cały dzień poczcie walentynkowej. Uczniowie nie zapomnieli o czerwonych motywach w swoim ubiorze, ale przede wszystkim pamiętali, że jest to dzień wzajemnej życzliwości i miłości.

Kiermasz bożonarodzeniowy

Znalezione obrazy dla zapytania choinka obrazek

Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia upłynął pod znakiem Kiermaszu Bożonarodzeniowego zorganizowanego w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski. Przygotowania do kiermaszu rozpoczęły się dużo wcześniej i oto 20 grudnia można było zaprezentować to wszystko, co udało nam się stworzyć. Moc ozdób świątecznych, gorączka przygotowań, świąteczna  atmosfera.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki, bombki, wspaniałe stroiki, pierniczki itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców, nauczycieli, jak i dzieci. Dzięki hojności i zaangażowaniu kupujących udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która została przekazana na cel charytatywny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. smileysmileysmiley

Święty Mikołaj w naszej szkole

W dniu 6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj. Długo wyczekiwany gość sprawił wiele radości przedszkolakom i uczniom. Święty Mikołaj wędrował z klasy do klasy, wprowadzając wszystkich w radosny świąteczny klimat i obdarowując dzieci niezwykłymi prezentami . Świętego Mikołaja w roznoszeniu prezentów wspierali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Był to jeden z najwspanialszych dni w roku, dlatego z niecierpliwością czekamy  na kolejną wizytę. Do zobaczenia za rok!

Znalezione obrazy dla zapytania mikołajki 6 grudnia

Zabawy andrzejkowe

W listopadzie w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W ich organizację włączył się Samorząd Uczniowski poprzez przygotowanie dekoracji oraz wróżb i zabaw andrzejkowych dla dzieci z klas 0-3. O oprawe muzyczną zadbali uczniowie klas gimnazjalnych.Wszyscy bawili sie doskonale, a wspólne zabawy dostarczyły mnóstwo radości i z pewnością pozostaną na długo w  pamięci wszystkich uczestników tegorocznych zabaw andrzejkowych.

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć życzenia szczere, prawdziwe, z uczniowskich serc płynące, życzenia pełne szacunku i uznania za trud wkładany w naszą edukację
          i wychowanie. Życzymy Wam zdrowia i szczęścia w życiu osobistym, a w pracy zawodowej pomyślności i samych sukcesów.

Znalezione obrazy dla zapytania róże