• Zakończenie sezonu oszczędzania 2023/2024

• 17 maja 2024 r. w naszej szkole odbył się apel na zakończenie sezonu oszczędzania w SKO w roku szkolnym 2023/2024. Podczas tego spotkania zostały przyznane ostatnie w tym roku nagrody za skompletowanie książeczek ze świnkami. Został również wyłoniony Mistrz oszczędzania, którym została uczennica klasy IIb Anna Śmierciak. Otrzymała ona dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Wszystkim uczniom, którzy w tym sezonie oszczędzali serdecznie gratulujemy i zachęcamy do oszczędzania w kolejnym sezonie.

• Siłownia zewnętrzna

• Informujemy, że od dnia 13 maja 2024 r. tj. poniedziałek będzie można korzystać z zewnętrznej siłowni znajdującej się przy Szkole Podstawowej nr 1 w Starej Wsi. Uczniowie poniżej 14 roku życia mogą korzystać z siłowni jedynie pod nadzorem nauczyciela. Za uczniów oraz wszystkie inne osoby korzystające z siłowni po godzinie 16:00 szkoła nie bierze odpowiedzialności.

• Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych: 14-16.05 oraz 31.05.2024r.

• Przypominamy, że dni 14.05-16.05.2024 r. oraz 31.05.2024r. są dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas I-VIII.

• W dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych uczniowie szkoły mają możliwość uczestniczenia w zajęciach opiekuńczych organizowanych dla nich na świetlicy szkolnej w godzinach od 6.45 do 16.00. Uczniowie Ci mogą skorzystać z obiadu po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu do pani intendentki i opłaceniu obiadów za wybrane dni.

• W dodatkowych dniach wolnych dla uczniów szkoły od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, zajęcia w oddziałach przedszkolnych prowadzone są normalnie czyli odbywają się zgodnie z ustalonym na dany dzień tygodnia planem dnia  dla oddziału przedszkolnego.

• Kolumna AKolumna BKolumna CKolumna D
      Wiersz 1.AWiersz 1.BWiersz 1.CWiersz 1.D
      Wiersz 2.AWiersz 2.BWiersz 2.CWiersz 2.D
      Wiersz 3.AWiersz 3.BWiersz 3.CWiersz 3.D

• Stara Wieś 549
        34- 600 Limanowa
        Poland
      • Osoby wnoszące wnioski i skargi przyjmowane są, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w następujących terminach: Wtorek w godzinach od 11:20-12:20 - dyrektor szkoły;
        Środa w godzinach od 10.00 do 11.00 - wicedyrektor.
        Skargi i wnioski przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej lub ustnie z wpisem do protokołu. Nie rozpatruje się skarg i wniosków nie zawierających imienia, nazwiska oraz adresu wnoszącego a także skarg i wniosków wnoszonych telefonicznie.
      • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30