• Działalność Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

Witaj Wiosno! laugh

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły postanowili powitać wiosnę w nietypowy sposób. Zamiast topić Marzannę lub wagarować założyli do szkoły śmieszne, nietypowe stroje w wiosennych kolorach. Na głowach pojawiły się fantazyjne fryzury lub oryginalne nakrycia głowy. Nie zabrakło też wykonanych własnoręcznie ozdób kwiatowych czy kokard z bibuły. Poszczególne klasy prezentowały się naprawdę znakomicie! Widok przebranych dzieci wywoływał uśmiech na twarzach. I o to chodziło!

Szkolną zabawę zainicjował Mały Samorząd. Brawo! wink

heartheart   WALENTYNKI  heart heart

15 lutego w naszej szkole królowała czerwień, ponieważ przedstawiciele Małego Samorządu zorganizowali szkolne WALENTYNKI. Do wspólnej zabawy zaprosili uczniów z klas I – III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zadaniem uczestników było wykonanie kartek walentynkowych dla osób, które darzą sympatią i przekazanie ich organizatorom do 12 lutego. Dodatkowo należało się ubrać w tym dniu w kolorach miłości. Zebrane kartki zostały rozdane przez szkolnych listonoszy w poszczególnych klasach.
          Okazało się, że szkolne walentyn
          ki dostarczyły dzieciom dużo radości. smiley

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przebieg uroczystości szkolnej!

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Skład Samorządu Uczniowskiego

W dniu 28 września 2020 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory, podczas których uczniowie wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego.

Z przyjemnością informujemy, że przewodniczącym SU został uczeń klasy VII b

Mateusz Włodarczyk.

Zastępcą przewodniczącego SU została uczennica klasy IV b

Kornelia Sabura.

Sekretarzem została uczennica klasy IV b

Zofia Dutka.

Skarbnikiem został uczeń klasy VII a

Mateusz Stach.

W klasach od I do III został wybrany Mały Samorząd

Wyniki głosowania są następujące:

Przewodnicząca - Mamak Malwina z klasy III

Zastępca - Golonka Magdalena z klasy II

Sekretarz - Biernat Bartłomiej z klasy II

Skarbnik - Ślazyk Gabrysia z klasy III

Gratulujemy wybranym uczniom i życzymy samych sukcesów
          w działalności samorządowej!  wink

Ogłoszenie na temat wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do SU w roku szkolnym 2020/2021 będą odbywały się
                                             w następujący sposób:

1. W ramach Małego Samorządu w klasach od I do III bardzo prosimy, aby wybory przeprowadzili wychowawcy poszczególnych klas.
          2. Wybory w klasach od I do III zostają przeprowadzone do dnia 25 września br.
          3. W klasach starszych prosimy, aby chętni uczniowie zgłosili swoje kandydatury do czwartku tj. do 24 września br. Osoba, która zgłasza swoją kandydaturę proszona jest, aby w środę przynieść przygotowany przez siebie plakat wyborczy, który zostanie zawieszony na gazetce SU.
          4. Wybory w klasach od IV do VIII zostaną przeprowadzone w poniedziałek tj. 28 września.
          5. Wychowawców prosimy o wyznaczenie w każdej klasie osób odpowiedzialnych za przygotowanie skrzynki wyborczej, dla każdej klasy osobnej. Skrzynki należy przekazać Opiekunowi SU.
      • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.