• Akademia upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych

• W piątek 1 marca uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi oddając hołd poległym i pomordowanym oraz wszystkim więzionym i prześladowanym członkom organizacji Wolność i Niezawisłość przygotowali akademię.

• Nagrody z akcji Lidla "Szkoły pełne talentów"

• Miło nam poinformawać, że dzięki Państwa zaangażowaniu w akcję zbierania talenciaków w ramach akcji Lidla "Szkoły pełne talentów", nasza szkoła mogła wzbogacić biblioteczny kącik czytelniczy w zestaw gier. Uczniowie bardzo chętnie korzystają z tej atrakcji m.in. podczas przerw międzylekcyjnych. Dzięki temu dbają oni o poprawne relacje rówieśnicze oraz rozwijają się poprzez zabawę. Ponadto za zdobyte talenciaki udało nam się otrzymać komplet piłek do rytmiki, które mogą być wykorzystywane na lekcjach.

• Kolumna AKolumna BKolumna CKolumna D
      Wiersz 1.AWiersz 1.BWiersz 1.CWiersz 1.D
      Wiersz 2.AWiersz 2.BWiersz 2.CWiersz 2.D
      Wiersz 3.AWiersz 3.BWiersz 3.CWiersz 3.D

• Stara Wieś 549
        34- 600 Limanowa
        Poland
      • Osoby wnoszące wnioski i skargi przyjmowane są, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w następujących terminach: Wtorek w godzinach od 11:20-12:20 - dyrektor szkoły;
        Środa w godzinach od 10.00 do 11.00 - wicedyrektor.
        Skargi i wnioski przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej lub ustnie z wpisem do protokołu. Nie rozpatruje się skarg i wniosków nie zawierających imienia, nazwiska oraz adresu wnoszącego a także skarg i wniosków wnoszonych telefonicznie.
      • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30