• Dzień Babci i Dzień Dziadka w naszym przedszkolu

• Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 1 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość, w trakcie której, zaprezentowały się dzieci z wszystkich grup przedszkolnych...

• II półrocze roku szkolnego 2023/2024

• Informujemy, że z dniem 1 lutego 2024r. rozpoczyna się w naszej szkole II półrocze roku szkolnego 2023/2024.

W związku z tym od tego dnia nastąpi:

1. Zmiana podziału godzin  - plan lekcji II półrocze kl. I-III

plan lekcji II półrocze kl. IV-VIII

2. Zmiana kursów Lipowe:

Kurs do szkoły (informacje o listach osób, przewożonych danymi kursami przekaże pani Magdalena Kęska)

I kurs 6:20

II kurs 6:40

Kurs powrotny:

I kurs 12:30:

• Poniedziałek, wtorek czwartek:   Ia, IIa, IIIa, 0c, 0d
            • Środa: kl. Ia, IIa, IIIa
            • Piątek:  Ia, IIa, IIIa, 0a

II kurs: poniedziałek, wtorek, środa: 14:20, czwartek, piątek: 13:20

• Poniedziałek, wtorek, czwartek: IV, VI, 0a
            • Środa: IV, VI, 0a, 0c, 0d
            • Piątek:IV, VI, 0c, 0d

• Kolumna AKolumna BKolumna CKolumna D
      Wiersz 1.AWiersz 1.BWiersz 1.CWiersz 1.D
      Wiersz 2.AWiersz 2.BWiersz 2.CWiersz 2.D
      Wiersz 3.AWiersz 3.BWiersz 3.CWiersz 3.D

• Stara Wieś 549
        34- 600 Limanowa
        Poland
      • Osoby wnoszące wnioski i skargi przyjmowane są, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w następujących terminach: Wtorek w godzinach od 11:20-12:20 - dyrektor szkoły;
        Środa w godzinach od 10.00 do 11.00 - wicedyrektor.
        Skargi i wnioski przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej lub ustnie z wpisem do protokołu. Nie rozpatruje się skarg i wniosków nie zawierających imienia, nazwiska oraz adresu wnoszącego a także skarg i wniosków wnoszonych telefonicznie.
      • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30