• Powiatowy konkurs plastyczny pn. "Dary lasu" - grupa 0a i 0b

• W dniu 15 grudnia 2023 r. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji powiatowego konkursu plastycznego pn. "Dary lasu" zorganizowanego w ramach programu edukacyjnego „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

• 02.01.2024 r. (wtorek) - dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

• Przypominamy, że 02.01.2024 r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas I-VIII.

W dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych uczniowie szkoły mają możliwość uczestniczenia w zajęciach opiekuńczych organizowanych dla nich na świetlicy szkolnej w godzinach od 6.45 do 16.00.

W dodatkowych dniach wolnych dla uczniów szkoły od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, zajęcia w oddziałach przedszkolnych prowadzone są normalnie czyli odbywają się zgodnie z ustalonym na dany dzień tygodnia planem dnia  dla oddziału przedszkolnego.

• Dojazdy Lipowe 22.12 (piątek):

• Dojazd do szkoły:

I kurs - bez zmian

II kurs - 8:20

I kurs - bez zmian.

II kurs - bez zmian (jeśli bądą na niego chętne osoby)

• Przerwa świąteczna

• Przypominamy, że w okresie od 27.12.2023 r. do 29.12.2023 r. będzie miała miejsce przerwa w funkcjonowaniu szkoły w tym oddziału przedszkolnego.

• Kolumna AKolumna BKolumna CKolumna D
      Wiersz 1.AWiersz 1.BWiersz 1.CWiersz 1.D
      Wiersz 2.AWiersz 2.BWiersz 2.CWiersz 2.D
      Wiersz 3.AWiersz 3.BWiersz 3.CWiersz 3.D

• Stara Wieś 549
        34- 600 Limanowa
        Poland
      • Osoby wnoszące wnioski i skargi przyjmowane są, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w następujących terminach: Wtorek w godzinach od 11:20-12:20 - dyrektor szkoły;
        Środa w godzinach od 10.00 do 11.00 - wicedyrektor.
        Skargi i wnioski przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej lub ustnie z wpisem do protokołu. Nie rozpatruje się skarg i wniosków nie zawierających imienia, nazwiska oraz adresu wnoszącego a także skarg i wniosków wnoszonych telefonicznie.
      • poniedziałek - piątek: 7.30- 15.30