• Konkurs na LOGO projektu

Zwycięskie LOGO (TURCJA)

KONKURS rozstrzygnięty

Szkolny konkurs na Logo projektu Erasmus + Do Best With Waste został rozstrzygnięty

1 miejsce - numer 5 - 23 głosy

Julita Mól klasa V

2 miejsce numer 2 i numer 24 - po 15 głosów

Agnieszka Pałka klasa VI B   Amelia Talarczyk klasa IV

3 miejsce numer 14 - 12 głosów

Monika Olesiak klasa VI B

Gratuluję :)

Nasze propozycje

Zapraszam wszystkich uczniów do konkursu na LOGO projektu Erasmus+, którego tytuł jest Do Best With Waste. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie od klasy 1 do VIII. Poniżej podane są zasady. Przypominam, że zwycięzca zostanie nagrodzony :)  Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie naszej szkoły oraz na stronie eTwinning.

Konkurs na logo

ROZPORZĄDZENIE

Projekt „Do Best With Waste”, Eramus +, przedstawia konkurs na logo, które stanowi jego symbol identyfikujący.

GŁÓWNE ZASADY

Celem tego konkursu jest wybranie logo projektu, które będzie używane w dokumentach, formularzach i materiałach reklamowych, na stronach internetowych, produktach multimedialnych i innych mediach.

UCZESTNICY

1. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów szkół partnerskich projektu Eramus +.
          2.  Można konkurować indywidualnie lub jako zespół i można złożyć więcej niż jedną ofertę.
          3.  Zawodnicy są odpowiedzialni za oryginalność prezentowanych prac, gwarantują ich autorstwo i przejmują wszelką odpowiedzialność za roszczenia innych osób w zakresie praw autorskich i innych powiązanych praw.
          4. Oferenci akceptują przeniesienie na rzecz projektu Erasmus praw autorskich związanych z ich ofertą.
          5.  Uczestnicząc w konkursie oferenci oświadczają, że znają i akceptują niniejsze rozporządzenie.

MOTYW

Logo musi koniecznie zawierać następujące oznaczenia:

a) Flagi krajów partnerskich - Bułgarii, Włoch, Polski, Portugalii, Rumunii i Turcji;

b) Odniesienie do nazwy projektu.

c) Odniesienie do ekologii.

Logo może zawierać następujące opcjonalne oznaczenia:

a) 2019/2021 (czas trwania projektu);

b) Erasmus +;

c) Flaga Unii Europejskiej.

CHARAKTERYSTYKA WNIOSKÓW W FAZIE PRZED WYBOREM

Każdy kraj partnerski wstępnie wybierze jedno logo, które zostanie przesłane do konkursu, które powinno zostać udostępnione w formacie cyfrowym, plik jpg. Każde prezentowane logo powinno składać się z:

a) Dane identyfikacyjne autora (ów) - szkoły, do której uczęszcza, imienia (imion), roku (lat) i klas (y) i wieku (ów);

b) Kolorowe logo musi być zgodne z maksymalnymi wymiarami 10 cm x 10 cm i minimalnymi wymiarami 5 cm x 5 cm.

IDENTYFIKACJA WNIOSKÓW DO SKŁADANIA I WYBORU KOŃCOWEGO

Do każdego kraju partnerskiego należy wybór propozycji zgodnych z regułami konkurencji.

Każdy kraj partnerski wyśle jedno wybrane logo do partnera konkursowego - Portugalii - w cyfrowej pomocy technicznej jpg.

Termin składania wniosków upływa o 23:59 15 listopada 2019 r., A wnioski złożone po tej dacie nie będą akceptowane.

Po złożeniu wniosków uznaje się, że konkurenci znają i akceptują wszystkie klauzule niniejszego rozporządzenia.

Nadesłane prace zostaną ogłoszone do głosowania i ostatecznego wyboru w cyfrowej pomocy technicznej, w kolorze, anonimowo, tylko z konwencjonalnym numerem nadanym przez kraj odpowiedzialny za konkurs.

OCENA WNIOSKÓW

Propozycje zostaną ocenione w każdym kraju partnerskim przez Jury składające się z sześciu elementów, w skład którego wchodzą:

1 przedstawiciel uczniów;

1 przedstawiciel rodziców / uczniów;

1 przedstawiciel asystentów operacyjnych;

3 przedstawicieli nauczycieli.

Ocena dokonana przez każdego partnera weźmie pod uwagę następujące kryteria:

- Kreatywność, jakość i adekwatność do tematu;

- Czytelność i dobra widoczność w środowiskach cyfrowych;

- Dobra zdolność do reprodukcji grafiki;

- Łatwość zmniejszania / powiększania formatów.

- Łatwość i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb projektu.

Metodologia oceny i wybór logo zostaną wykonane w formularzu Google utworzonym w tym celu i przesłanym do każdego kraju pocztą elektroniczną. Głosowanie odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada 2019 r. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej i platformie eTwinning